Hakkında

Sistem Nasıl Çalışır?

Sizin adınıza satın alınan mining cihazları çalışmaya başlayacak ve kazancı her ay size düzenli bir şekilde ödenecek.

1

Kayıt Olun

2

Plan Seçin

3

Kripto Kazımına Başlayın

Rigevi Hakkında

İnsanların mining dünyası ile tanıştırarak pasif gelir elde etmelerini sağlayan kripto madencilik şirketiyiz. 2016 yılında Türkiye’de başlayan yolculuğumuz şuan 3 farklı ülkede hizmet vererek devam etmektedir. Türkiye, Fransa ve Bulgaristan hizmet verdiğimiz ülkeler arasındadır.

Amacımız, yatırımcılarımıza güvenilir bir yüksek gelir kaynağı sağlarken, olası riskleri en aza indirmek ve kaliteli bir madencilik hizmeti sunmaktır.

Siz de kripto para üretiminde yer almak için bir adım atın!

Kayıt Ol

Biz Sizi Arayalım

Sık Sorulan Sorular

Platformumuzla ilgili Sıkça Sorulan Sorularınızın bazılarını yanıtlıyoruz. Burada cevaplanmayan bir sorunuz varsa, lütfen bizimle iletişime geçin.

Para yatırma ve çekme her zaman mümkündür. Para çekme işleminden önce paranızın devam eden herhangi bir ticarette kullanılmadığından emin olun. Mevcut miktar, Yatırım platformunun ana sayfasındaki gösterge tablonuzda gösterilir.

Bunu istediğiniz zaman hesap kontrol panelinizde görebilirsiniz.

Parola sıfırlama sayfasını ziyaret edin, e-posta adresinizi yazın ve 'Sıfırla' düğmesini tıklayın.

Parayı gönderdiğimizde otomatik bir bildirim alacaksınız ve işlemlerinizi veya hesap bakiyenizi her zaman kontrol edebilirsiniz. Seçtiğiniz ödeme sistemi, paranın size ulaşmasının ne kadar süreceğini belirler.

Açılan pozisyonları desteklemek için şu anda kullanılan fonlardan hesap bakiyenizin tamamını çekebilirsiniz.

Bizimle Başlayın

Bu Devrimci Bir Para Kazanma Platformudur! İstikrarlı Platformda Geleceğe Yatırım Yapın ve Hızlı Para Kazanın. Yatırımlarınızdan yalnızca en hızlı ve en heyecan verici getiriyi garanti etmekle kalmıyor, aynı zamanda yatırımınızın güvenliğini de garanti ediyoruz.

Bize Katılın