Hakkımızda
Anasayfa Hakkımızda

Rig Evi 2021 yılında kurulmuştur. Özellikle tedarik yeteneği ile öne çıkan Rig Evi ürün kalitesi ile de yeni ürünler kazandırmayı hedef olarak belirlemiştir.

Rig Evi dönüşüm ve gelişim süreci içerisinde kurumsallaşmaya da büyük bir önem vermektedir. Bu bağlamda, hizmet kalitesini belgelendirme hedefini gerçekleştirmek üzere faaliyete geçmiştir. Yüksek satın alma gücü, dinamik yapısı ve perakendeciliği iyi bilen yönetimiyle rigevi.com hizmet kalitesini ve ürün çeşitliliğini sürekli olarak geliştirmektedir.

Tecrübeli kadrolarla çalışmasına rağmen Rig Evi personelini sürekli olarak eğitimlerden geçirmekte; kaliteli ürün ve uygun fiyat politikasını güler yüzlü servisle pekiştirmektedir. Rig Evi müşterilerinin öneri ve şikayetlerini dikkate alarak müşterilerini memnun etmeyi ilke olarak belirlemiştir.


0

0

0
Uzmanlıklarımız
Rig evi olarak farm çiftliğine sahibiz ve bu sayede ekip arkadaşlarımız deneyimli çalışanlardan oluşmaktadır. Ürünlerin azaldığı bu dönemde tedarik sağlıyor ve Türkiye'nin dört bir tarafına uygun fiyatta satış yapıyoruz. Bizimle görüşmeden rig kurmayın!
Ürün Kalitesi %97
Rig Kurulum Deneyimi %100
Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın