Sık Sorulan Sorular
Anasayfa Sık Sorulan Sorular
Firmamız hakkında tüm merak ettiklerinizi aşağıdaki sorular içinde bulabilirsiniz
En etkili sistem nasıl olmalıdır? Kaç TL ile başlanmalıdır?
En ideal sistem 3060 ti ile başlanan sistemler olabilir. Minimum bütçe diye bir şey yok ne kadar yatırım yapabilirsiniz o önemli. Fiyatlar kura göre sürekli değişiyor.
İkinci el ekran kartı ile sıfır ekran kartı arasında ne fark var?
Sıfır ürün tercih edilebilir ancak tedarik etmek çok zorlaşmaya başladı bu yüzden ikinci el ürünlere fazlasıyla talep var. Biz sattığımız ürünlerin tüm bakımlarını yapıyor ve çalışır teslim ediyoruz. Daha sonra doğacak olan sorunlarda ise elimizden geldiği kadar yardımcı oluyoruz.
Ekran kartı modellerinin hepsi aynı mı olması gerekir?
Ekran kartı modellerinin aynı olması MOD ve O/C ayarları için kolaylık sağlar. Farklı model kart kullanıyorsanız ayarların tek tek yapılması gerekir.
Ev ortamında rig çalıştırabilir miyim?
Bu işin bir hobi olduğunu ve bu şekilde yapacağınızı düşünürsek ev ortamları idealdir. Ancak rig sayısı arttığında sıcaklık ve fan sesleri sorun teşkil edebilir. Bir oda'da 6'lı 8'li veya 10'lu bir sistemin çalışması sorun olmayacaktır.
Hesabıma düzenli para girişi sorun yaratır mı?
Bu yapılan işin herhangi bir yasağı yok. Yasal düzenlemelere göre netlik kazanır ancak şuan herhangi bir sorun yaşanmaz.
Hangi koin kazımı yapmalıyım?
Aldığınız kartların türüne göre değişir. Kartların türü ve koin veya altkoin piyasalarına göre karar verilmeli. Mining yapılabilecek 10'larca koin bulunmaktadır.
Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın